Ingredienser
Ekologiskt bockhornsklöverfrö, hel.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1533/366 |
| Fett (g) | 6.4 |
| varav mättat (g) | 0.7 |
| Kolhydrater (g) | 48.3 |
| varav sockerarter (g) | 24.1 |
| Fiber (g) | 10 |
| Protein (g) | 23 |
| Salt (g) | 0.2 |
Ekologiskt bockhornsklöverfrö, hel.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1533/366 |
| Fett (g) | 6.4 |
| varav mättat (g) | 0.7 |
| Kolhydrater (g) | 48.3 |
| varav sockerarter (g) | 24.1 |
| Fiber (g) | 10 |
| Protein (g) | 23 |
| Salt (g) | 0.2 |
| Vikt | 1,02 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 105 × 145 × 90 cm |
| Gtin | 9004145901186 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | Austria Bio Garantie |
| Produktblad | |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Lagervara |
| Srp_price | 288 |
| Ursprungsland | Varierande EU/Icke-EU |
| exclude bulk | no |
Bockhornsklöverfrö Hel 1 KG