Ingredienser
Havssalt.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 0/0 |
| Fett (g) | 0 |
| varav mättat (g) | 0 |
| Kolhydrater (g) | 0 |
| varav sockerarter (g) | 0 |
| Fiber (g) | 0 |
| Protein (g) | 0 |
| Salt (g) | >98,5 |
Havssalt.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 0/0 |
| Fett (g) | 0 |
| varav mättat (g) | 0 |
| Kolhydrater (g) | 0 |
| varav sockerarter (g) | 0 |
| Fiber (g) | 0 |
| Protein (g) | 0 |
| Salt (g) | >98,5 |
| Vikt | 1,015 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200 × 130 × 30 cm |
| Gtin | 5606404141605 |
| Kfp dfp | 20 |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Lagervara |
| Srp_price | 46,9 |
| Ursprungsland | Portugal |
| exclude bulk | no |
Havssalt Fint 1 KG