Ingredienser
Råris, kojiferment.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1560/369 |
| Fett (g) | 3.8 |
| varav mättat (g) | 0.6 |
| Kolhydrater (g) | 74.2 |
| varav sockerarter (g) | 0.9 |
| Fiber (g) | 4.6 |
| Protein (g) | 7.1 |
| Salt (g) | 0.00 |
Råris, kojiferment.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1560/369 |
| Fett (g) | 3.8 |
| varav mättat (g) | 0.6 |
| Kolhydrater (g) | 74.2 |
| varav sockerarter (g) | 0.9 |
| Fiber (g) | 4.6 |
| Protein (g) | 7.1 |
| Salt (g) | 0.00 |
| Vikt | 0,55 kg |
|---|---|
| Gtin | 8713576271614 |
| Kfp dfp | 5 |
| Produktblad | |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Beställningsvara |
| Srp_price | 267 |
| Ursprungsland | Japan |
| exclude bulk | no |
Koji Genmai 500 G