Ekologiska rostade kokosskivor.
Ingredienser
Ekologisk rostad kokos.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 2556/610 |
| Fett (g) | 60.5 |
| varav mättat (g) | 56.6 |
| Kolhydrater (g) | 16.9 |
| varav sockerarter (g) | 7.5 |
| Fiber (g) | 11.8 |
| Protein (g) | 7.5 |
| Salt (g) | 0.3 |
Ekologiska rostade kokosskivor.
Ekologisk rostad kokos.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 2556/610 |
| Fett (g) | 60.5 |
| varav mättat (g) | 56.6 |
| Kolhydrater (g) | 16.9 |
| varav sockerarter (g) | 7.5 |
| Fiber (g) | 11.8 |
| Protein (g) | 7.5 |
| Salt (g) | 0.3 |
| Vikt | 0,52 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 365 × 390 × 255 cm |
| Gtin | 8718976005234 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | LK-BIO-149 |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Lagervara |
| Srp_price | 1853 |
| Ursprungsland | Sri Lanka |
| exclude bulk | no |
Kokoschips Rostade 10 KG