Ingredienser
Stärkelse från kudzu*. *Ekologisk ingrediens
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1466/345 |
| Fett (g) | 0.2 |
| varav mättat (g) | 0.0 |
| Kolhydrater (g) | 85.6 |
| varav sockerarter (g) | 0.0 |
| Protein (g) | 0.2 |
| Salt (g) | 0.00 |
TerraSana
Tillgänglighet: 0 i lager (kan restnoteras)
Stärkelse från kudzu*. *Ekologisk ingrediens
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1466/345 |
| Fett (g) | 0.2 |
| varav mättat (g) | 0.0 |
| Kolhydrater (g) | 85.6 |
| varav sockerarter (g) | 0.0 |
| Protein (g) | 0.2 |
| Salt (g) | 0.00 |
| Vikt | 5,29 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 260 × 315 × 130 cm |
| Gtin | 8713576273502 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | SKAL |
| Produktblad | |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Beställningsvara |
| Srp_price | 5790 |
| Ursprungsland | Japan |
| exclude bulk | yes |
Kuzu Arrowrot 5 KG