Ingredienser
Ekologiskt majsmjöl.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1511/361 |
| Fett (g) | 3.9 |
| varav mättat (g) | 0.5 |
| Kolhydrater (g) | 70.0 |
| varav sockerarter (g) | 0.6 |
| Protein (g) | 6.9 |
| Salt (g) | 0.00 |
Ekologiskt majsmjöl.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1511/361 |
| Fett (g) | 3.9 |
| varav mättat (g) | 0.5 |
| Kolhydrater (g) | 70.0 |
| varav sockerarter (g) | 0.6 |
| Protein (g) | 6.9 |
| Salt (g) | 0.00 |
| Vikt | 25,2 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 420 × 700 × 180 cm |
| Gtin | 7330137017460 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | SKAL (EU-eko) |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Lagervara |
| Srp_price | 1551 |
| Ursprungsland | Frankrike |
| exclude bulk | no |