Ingredienser
Ekologisk paprika.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1326/317 |
| Fett (g) | 13 |
| varav mättat (g) | 2.11 |
| Kolhydrater (g) | 34.9 |
| varav sockerarter (g) | 33.16 |
| Protein (g) | 14.8 |
| Salt (g) | 0.09 |
Ekologisk paprika.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1326/317 |
| Fett (g) | 13 |
| varav mättat (g) | 2.11 |
| Kolhydrater (g) | 34.9 |
| varav sockerarter (g) | 33.16 |
| Protein (g) | 14.8 |
| Salt (g) | 0.09 |
| Vikt | 1,02 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 95 × 145 × 120 cm |
| Gtin | 9004145903272 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | AT-BIO-301 |
| Produktblad | |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Lagervara |
| Srp_price | 553 |
| Ursprungsland | Spanien |
| exclude bulk | no |