Ingredienser
Ekologiska popcornkärnor.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1527/365 |
| Fett (g) | 4.7 |
| varav mättat (g) | 0.7 |
| Kolhydrater (g) | 67,0 |
| varav sockerarter (g) | 0.6 |
| Fiber (g) | 7.3 |
| Protein (g) | 9.4 |
| Salt (g) | 0.09 |
Ekologiska popcornkärnor.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1527/365 |
| Fett (g) | 4.7 |
| varav mättat (g) | 0.7 |
| Kolhydrater (g) | 67,0 |
| varav sockerarter (g) | 0.6 |
| Fiber (g) | 7.3 |
| Protein (g) | 9.4 |
| Salt (g) | 0.09 |
| Vikt | 25,2 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 420 × 700 × 180 cm |
| Gtin | 7330137011918 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | SKAL |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Beställningsvara |
| Srp_price | 1941 |
| Ursprungsland | Ungern |
| exclude bulk | no |
Popcornkärnor 25 KG