Ingredienser
Ekologisk röd quinoa.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1539/368 |
| Fett (g) | 6.1 |
| varav mättat (g) | 0.7 |
| Kolhydrater (g) | 57.1 |
| varav sockerarter (g) | 1.3 |
| Fiber (g) | 7.0 |
| Protein (g) | 14.1 |
| Salt (g) | 0.01 |
Ekologisk röd quinoa.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1539/368 |
| Fett (g) | 6.1 |
| varav mättat (g) | 0.7 |
| Kolhydrater (g) | 57.1 |
| varav sockerarter (g) | 1.3 |
| Fiber (g) | 7.0 |
| Protein (g) | 14.1 |
| Salt (g) | 0.01 |
| Vikt | 25,22 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 630 × 410 × 130 cm |
| Gtin | 7330137012083 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | PE-BIO-141 |
| Produkttyp | Lagervara |
| Srp_price | 3256 |
| Ursprungsland | Icke-EU (Peru) |
| exclude bulk | no |