Ingredienser
Ekologisk mate.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1039/248 |
| Fett (g) | 4.4 |
| varav mättat (g) | 0.8 |
| Kolhydrater (g) | 0.8 |
| varav sockerarter (g) | 0.7 |
| Fiber (g) | 55.8 |
| Protein (g) | 24.5 |
| Salt (g) | 0.04 |
Ekologisk mate.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1039/248 |
| Fett (g) | 4.4 |
| varav mättat (g) | 0.8 |
| Kolhydrater (g) | 0.8 |
| varav sockerarter (g) | 0.7 |
| Fiber (g) | 55.8 |
| Protein (g) | 24.5 |
| Salt (g) | 0.04 |
| Vikt | 0,103 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45 × 70 × 140 cm |
| Gtin | 7330137056988 |
| Kfp dfp | 6 |
| Kontrollorgan | AT-BIO-301 |
| Produktblad | |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Lagervara |
| Srp_price | 80,5 |
| Ursprungsland | Icke-EU-jordbruk |
| exclude bulk | no |