Ingredienser
Tomat*, tomatjuice*. *Ekologiskt certifierad ingrediens.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 96/23 |
| Fett (g) | 0,4 |
| varav mättat (g) | 0,3 |
| Kolhydrater (g) | 3,3 |
| varav sockerarter (g) | 2,3 |
| Protein (g) | 1,0 |
| Salt (g) | <0,1 |
Tomat*, tomatjuice*. *Ekologiskt certifierad ingrediens.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 96/23 |
| Fett (g) | 0,4 |
| varav mättat (g) | 0,3 |
| Kolhydrater (g) | 3,3 |
| varav sockerarter (g) | 2,3 |
| Protein (g) | 1,0 |
| Salt (g) | <0,1 |
| Vikt | 2,86 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 159 × 159 × 153 cm |
| Gtin | 8717496903679 |
| Kfp dfp | 6 |
| Kontrollorgan | IT-BIO-007 |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Beställningsvara |
| Srp_price | 187 |
| Ursprungsland | EU-jordbruk |
| exclude bulk | no |
Tomater Krossade 2.5 KG