Ingredienser
Tomat*, tomatjuice*. *Ekologiskt certifierad ingrediens.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 110/26 |
| Fett (g) | 0.3 |
| varav mättat (g) | 0.1 |
| Kolhydrater (g) | 4.6 |
| varav sockerarter (g) | 4.1 |
| Fiber (g) | 0.9 |
| Protein (g) | 1.2 |
| Salt (g) | 0.10 |
Tomat*, tomatjuice*. *Ekologiskt certifierad ingrediens.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 110/26 |
| Fett (g) | 0.3 |
| varav mättat (g) | 0.1 |
| Kolhydrater (g) | 4.6 |
| varav sockerarter (g) | 4.1 |
| Fiber (g) | 0.9 |
| Protein (g) | 1.2 |
| Salt (g) | 0.10 |
| Vikt | 0,45 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 74 × 75 × 110 cm |
| Gtin | 8712153027170 |
| Kfp dfp | 12 |
| Kontrollorgan | IT-BIO-007 |
| Produktblad | |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Lagervara |
| Srp_price | 39,5 |
| Ursprungsland | EU-jordbruk |
| exclude bulk | no |