Ingredienser
Umefrukter*, havssalt, shisoblad*. * = Från ekologiskt jordbruk.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 102/24 |
| Fett (g) | 0.6 |
| varav mättat (g) | 0 |
| Kolhydrater (g) | 2.7 |
| varav sockerarter (g) | 0.5 |
| Fiber (g) | 3,6 |
| Protein (g) | 0.3 |
| Salt (g) | 14.2 |
Umefrukter*, havssalt, shisoblad*. * = Från ekologiskt jordbruk.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 102/24 |
| Fett (g) | 0.6 |
| varav mättat (g) | 0 |
| Kolhydrater (g) | 2.7 |
| varav sockerarter (g) | 0.5 |
| Fiber (g) | 3,6 |
| Protein (g) | 0.3 |
| Salt (g) | 14.2 |
| Vikt | 0,17 kg |
|---|---|
| Gtin | 8713576273199 |
| Kfp dfp | 6 |
| Kontrollorgan | JP-BIO-005 |
| Produktblad | |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Lagervara |
| Srp_price | 178 |
| Ursprungsland | Japan |
| exclude bulk | no |