Ingredienser
Ekologisk vitlök, hackad.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1520/363 |
| Fett (g) | 0.31 |
| varav mättat (g) | 0.07 |
| Kolhydrater (g) | 70.35 |
| varav sockerarter (g) | 21.04 |
| Protein (g) | 15.77 |
| Salt (g) | 0.1 |
Ekologisk vitlök, hackad.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1520/363 |
| Fett (g) | 0.31 |
| varav mättat (g) | 0.07 |
| Kolhydrater (g) | 70.35 |
| varav sockerarter (g) | 21.04 |
| Protein (g) | 15.77 |
| Salt (g) | 0.1 |
| Vikt | 1,02 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100 × 145 × 120 cm |
| Gtin | 9004145903258 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | AT-BIO-301 |
| Produktblad | |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Beställningsvara |
| Srp_price | 491 |
| Ursprungsland | Egypten |
| exclude bulk | no |
Vitlök Hackad 1 KG