Ingredienser
Ekologisk vitpeppar, hel.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1348/322 |
| Fett (g) | 2.1 |
| varav mättat (g) | 0.55 |
| Kolhydrater (g) | 64.3 |
| varav sockerarter (g) | 61.09 |
| Protein (g) | 10.4 |
| Salt (g) | 0.01 |
Ekologisk vitpeppar, hel.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1348/322 |
| Fett (g) | 2.1 |
| varav mättat (g) | 0.55 |
| Kolhydrater (g) | 64.3 |
| varav sockerarter (g) | 61.09 |
| Protein (g) | 10.4 |
| Salt (g) | 0.01 |
| Vikt | 1,02 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 105 × 145 × 110 cm |
| Gtin | 9004145903425 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | AT-BIO-301 |
| Produktblad | |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Beställningsvara |
| Srp_price | 934 |
| Ursprungsland | Sri Lanka |
| exclude bulk | no |
Vitpeppar Hel 1 KG