Ingredienser
Ekologisk, skalad hirs.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1582/378 |
| Fett (g) | 4.2 |
| varav mättat (g) | 0.7 |
| Kolhydrater (g) | 64.4 |
| varav sockerarter (g) | 0.0 |
| Fiber (g) | 8.5 |
| Protein (g) | 11.0 |
| Salt (g) | 0.01 |
Ekologisk, skalad hirs.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1582/378 |
| Fett (g) | 4.2 |
| varav mättat (g) | 0.7 |
| Kolhydrater (g) | 64.4 |
| varav sockerarter (g) | 0.0 |
| Fiber (g) | 8.5 |
| Protein (g) | 11.0 |
| Salt (g) | 0.01 |
| Vikt | 25,22 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 630 × 410 × 130 cm |
| Gtin | 7330137011390 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | DE-ÖKO-005 |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Beställningsvara |
| Srp_price | 1972 |
| Ursprungsland | Ukraina, Polen, Kina |
| exclude bulk | yes |
Hirs Skalad 25 KG