Ingredienser
Ekologiska hirsflingor.
Allergener
Kan innehålla spår av: Gluten.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1370/327 |
| Fett (g) | 3,9 |
| varav mättat (g) | 0 |
| Kolhydrater (g) | 60 |
| varav sockerarter (g) | 0 |
| Fiber (g) | 3,2 |
| Protein (g) | 10,6 |
| Salt (g) | 0,01 |
Ekologiska hirsflingor.
Kan innehålla spår av: Gluten.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1370/327 |
| Fett (g) | 3,9 |
| varav mättat (g) | 0 |
| Kolhydrater (g) | 60 |
| varav sockerarter (g) | 0 |
| Fiber (g) | 3,2 |
| Protein (g) | 10,6 |
| Salt (g) | 0,01 |
| Vikt | 25,22 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 630 × 410 × 130 cm |
| Gtin | 7330137016203 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | NL-BIO-01 |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Beställningsvara |
| Srp_price | 2648 |
| Ursprungsland | Kina, Ukraina |
| exclude bulk | no |
Hirsflingor 25 KG