Ingredienser
Ekologisk majsstärkelse.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1484/354 |
| Fett (g) | 0.0 |
| varav mättat (g) | 0.0 |
| Kolhydrater (g) | 87.0 |
| varav sockerarter (g) | 0.0 |
| Protein (g) | 0.5 |
| Salt (g) | 0.02 |
Bulk
Tillgänglighet: 2 i lager (kan restnoteras)
Ekologisk majsstärkelse.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1484/354 |
| Fett (g) | 0.0 |
| varav mättat (g) | 0.0 |
| Kolhydrater (g) | 87.0 |
| varav sockerarter (g) | 0.0 |
| Protein (g) | 0.5 |
| Salt (g) | 0.02 |
| Vikt | 25,2 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 420 × 700 × 180 cm |
| Gtin | 7330137017408 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | ABG |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Beställningsvara |
| Srp_price | 2323 |
| Ursprungsland | Österrike |
| exclude bulk | no |
Majsstärkelse 25 KG