Ingredienser
Ekologiskt rismjöl, vatten.
Allergener
Kan innehålla spår av: Gluten.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1310/312 |
| Fett (g) | 0.2 |
| varav mättat (g) | 0.0 |
| Kolhydrater (g) | 96.0 |
| varav sockerarter (g) | 67.0 |
| Protein (g) | 0.5 |
| Salt (g) | 0.10 |
Ekologiskt rismjöl, vatten.
Kan innehålla spår av: Gluten.
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi kJ/kcal | 1310/312 |
| Fett (g) | 0.2 |
| varav mättat (g) | 0.0 |
| Kolhydrater (g) | 96.0 |
| varav sockerarter (g) | 67.0 |
| Protein (g) | 0.5 |
| Salt (g) | 0.10 |
| Vikt | 25,5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 594 × 594 × 88 cm |
| Gtin | 7330137049812 |
| Kfp dfp | 1 |
| Kontrollorgan | ECOC |
| Produktspec | |
| Produkttyp | Beställningsvara |
| Srp_price | 2564 |
| Ursprungsland | Icke-EU-jordbruk |
| exclude bulk | no |
Rissirap 25 KG